Batch Tipi Sabit Asfalt Plenti

Batch Tipi Sabit Asfalt Plenti

Alfamix olarak Batch Tipi Sabit Asfalt Plentlerimiz 80—400 ton/saat kapasite aralığında üretim bandında üretilir.

En sık kullanılan standart ürünlere ait teknik bilgiler tabloda sizlere sunulmuştur. 

Alfabatch80-Alfabatch400 asfalt plentleri değerli kullanıcılarımızın tecrübeleri sonucunda kazanılmış bilgi ve birikim ile kullanıcı dostu makinalar olarak tasarlanmıştır. Makinanın tüm detaylarını incelediğinizde göreceğiniz kaliteli ürünler, üretim ve tasarım detayları asla tesadüf değildir.

Agrega bunker grubumuz istek doğrultusunda 3-4-5 göz kullanılabilir. Silo yapımız 2’li ve 3’lü standart gruplar halinde üretilmektedir. Bu nedenle istenilen göz sayısında kombinasyon yapılarak sahada uygulama yapılabilir.

Müşteri talebi doğrultusunda ister tek sıra ister iki sıra konumlandırabilir. Bu da L montaj tipi düz montaj tipi ya da T montaj tipinde montaja izin vermektedir.

Toplama ve dozaj bantlarında 800 MM genişliğinde bant kullanılır. Bu sayede dozaj bandından döküşlerde ve malzeme taşıma sırasında taşmalar bulunmamaktadır.

Bantlarımızda standart olarak istikamet ruloları ve malzeme döküş kısımlarında darbe ruloları, bant kaydı bant koptu switchleri, emniyet tertibatı yer almaktadır.

Opsiyonel olarak bant kapamada yapılabilmektedir.

Drayer ünitemizin ringleri dövme çelikten üretilmektedir. Üretim dövme metodu ile yapıldığından ringlerde kaynak ve ek yeri yoktur. Tek parça malzemeden üretilir. Ringler yüksek dayanım ve mukavemete sahiptir.

Drayer taş yünü ile izole edilmektedir. Kaplama malzemesi paslanmaz çeliktir. Drayer tahrik makaraları yüzeyleri yumuşak ve yüksek mukavemetli plastik esaslı malzeme ila kaplanmıştır. Bu nedenle tahrik makaraları çok daha uzun ömürlüdür. Ayrıca beraberinde çalışan ringlerinde ömrünü çok daha fazla uzatmaktadır.

Filtre sistemimiz standart olarak ters akışlı sistemdir. Fakat müşteri talebi doğrultusunda jet pulse sistem ile temizlenen filtreler imal edilmektedir. Fakat torba ömrünü artırması sistem hava gereksinimi azlığı ile ters akış tipli filtreler çok tercih edilen tiplerdir.

Elevatör kova sacları hardox 400 saclar ile güçlendirilmiştir. Emsallarine göre çok daha uzun ömürlüdür.

Eleklerimizde kapasiteye uygun olarak tek ya da çift vibromotor kullanılmaktadır.

Tüm piston ve valflerimiz ISO tip valf ve pistonlardır. Bu nedenle yedek parça temini ve montajı çok daha kolay ve hızlıdır.

Mikser aşınma plakaları Nihard-4 malzemeden üretilmektedir. Bu malzemeyi diğer aşınma plakalarında ayıran özellik yüksek aşınma dayanımına sahip olmasıdır. Diğer aşınma plakalarına oranla en az 2 kat daha uzun ömürlüdür. Bu sayede bakım maliyetleriniz çok azalacaktır.

Sıcak mamül silolarımız taş yünü ile izole edilir. Kaplama sacı olarak alüminyum ya da boyalı sac kullanılmaktadır. Sıcak silo kapasitesi sisteme Triper band ve ek silolar konularak müşteri isteği doğrultusunda istenilen ölçüde artırılabilir. Burada kullanılan bantlar müşteri talebi doğrultusunda metal ya da yüksek ısıya dayanıklı bantlar ile yapılmaktadır.

Sizlerin görüşlerine değer veriyoruz bu nedenle sizlerinde fikrini almadan sisteme entegre edilecek ürünlere karar vermiyoruz. Yaygın teknik servis ağı bulunmayan hiçbir ürüne sistemimizde yer vermiyoruz.

Uluslararası güvenlik kurallarına uygun kullanıcı dostu makinalar tasarlıyor ve üretiyoruz.

Kendimize ait otomasyon sistemi ile diğer rakiplerimizde bulunmayan birçok artı özellik ile fark yaratan çözümler sunuyoruz. Otomasyon programımız scada üzerinden çalışmaz, scadayı bir ara yüz olarak kullanır. Bu nedenle programlamak ve değişim yapmak çok daha kolaydır.

Makinamız tam otomatik olarak çalışmaya izin verir. Diğer rakiplerimizde sistem belli şartlara ulaşana kadar manuel kullanıp sonra otomatik sisteme yol verirken, Alfabatch ürünlerinde ilk çalışmada bile tam otomatik kullanım yapılabilmektedir.

Brülör hava gaz ayarı tam otomatik olarak sağlanır. Alev kopması ya da aksi bir durumda makine otomatik olarak algılar ve stop konumuna gelir.

Sistem dosyaları bir usb bellek üzerinden ya da harici bir diskten çalışır. Bilgisayarınız çöktüğünde ya da arızalandığında bir tabletten ya da yeni bir bilgisayar ile kurulum ve ayar gerektirmeden kaldığınız yerden üretime devam edebilirsiniz.

Hiçbir veri kaybına asla uğramazsınız. Program ve otomasyon için bizlere bağımlılığınız yok denecek kadar azalacaktır.

Programımız istenirse muhasebe programları ile entegre edilebilir.
Ara yüz son derece basit anlaşılır ve kullanımı bir o kadar kolaydır.
Uzaktan izleme ve kontrol olanağı sağlanmaktadır.

İrsaliye ve raporlama özellikleri ile istenilen formatta rapor ve irsaliye yazdırma işleri kolayca yapılabilir.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ