Asfalt Plenti Revizyon ve Kapasite Artırımı

Asfalt Plenti Revizyon ve Kapasite Artırımı

Alfamix Asfalt olarak Eski tesislerin onarım işleri ile asfalt plentinizin revizyon ve Kapasite artırım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca aşınan kullanılmaz hale gelen ünitelerin yenilenme işleri de bünyemizde uzman ekiplerimiz ile kısa zamanda yapılmaktadır.

Her marka ve türden Asfalt plentinizin, istediğiniz ünite ve aksamında yapılacak işler şantiyede, mümkün değilse atölyemizde ALFAMIX ASFALT güvence ve kalitesinde revizyon edilir.

Eski Asfalt plentlerinizin yeni teknolojilerle modernizasyonu, isterseniz manuel çalışan tesisinizin otomatiğe dönüştürülmesi, tesisinize yeni üniteler eklenmesi ve sisteminize entegrasyonu, uygun fiyat ve kalite prensibimizle gerçekleştirilmektedir.

TESİSAT YENİLEME VE İZOLASYON İŞLERİ

Tesisinizin arıza yapan veya yenilenmesi gereken her hangi bir ünitesinde gerekli tesisatın yenilenmesi ve yenileme sonrası izolasyonu kaliteli malzemelerle eskisinden daha sağlam şekilde yapılmaktadır.

Bitüm veya kızgın yağ tesisatında olsun ,vana-pompa-boru gibi ekipmanlarda olsun, bunker, tank, silo veya izolasyon gerektiren herhangi bir ünitede olsun tüm izolasyon işlerinizi uzman ekiplerle ve uzun ömürlü kaliteli malzemelerle gerçekleştiriyoruz.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ