Sabit Mekanik Stabilizasyon Plentleri

Sabit Mekanik Stabilizasyon Plentleri

Sabit Mekanik Stabilizasyon Plentleri Yolların alt yapısında kullanılan mekanik malzemeyi belli oranlarda karıştırmak için tasarlanmış makinalara mekanik stabilizasyon plenti denir.

Alfamix asfalt 400 ton/saat ila 600 ton/saat aralığında sabit mekanik plentler üretmektedir. Plent kısımları ve detayları;

Agrega bunkerileri: 3-4-5 gözlü bunkerlerden oluşur. Her gözde ön ızgara bulunmaktadır.  İstenilen gözlere vibromotor bağlanabilir.
Dozaj banları 600mm enindedir. Dozaj bantları döküş ağzı ayarlanabilir kapaklar mevcuttur.

Toplama ve transfer bandı: Bant eni 800 mm dir. Bant üzeri talep doğrultusunda kapatılabilir. Bant kaydı, bant koptu ve emniyet switchleri standart olarak sunulmaktadır. İstikamet ruloları yine standart donanım olarak sunulmaktadır.

Mikser katı: Mikser aşınma plakaları NİHARD-4 malzemeden üretilmektedir. Planet redüktörler ile tahrik edilir. Kompakt ve kolay bakım yapma özelliğine sahiptir. Otomatik yağlama opsiyonel olarak sisteme eklenmektedir. Continiue tip mikser ile karışım yapılmaktadır.

Stok silosu: Sisteme ek olarak stok silosu verilmektedir. Standart tesisimizde mikser altına araç girecek şekilde tasarım yapılmıştır. Fakat istenirse opsiyonel olarak stok silosu istenilen kapasitede sisteme ilave edilmektedir.

 

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ