Drummix Tipi Sabit ve Mobil Asfalt Plentleri

Drummix Tipi Sabit ve Mobil Asfalt Plentleri

Sabit yada mobil olarak üretilebilen drummix asfalt plentlerinin bir çok farklı tarzda uygulamasını görmek mümkündür. Drummix plentler (continiue) batch tiplerden farkı tartım yapılmadan sürekli üretim yapabiliyor olmalarıdır.

Drummix plentlerde karıştırma işlemi ile kurutma işlemi aynı yerde (kurutucu) olabileceği gibi istenirse mikserde de yapılabilmektedir.

40 ton/saat ile 240 ton/saat aralığında drummix plent üretimi yapmaktayız. Drummix plentlerde bir çok ekipman olmadığı için batch tip plentlere oranla çok daha uygun fiyatlıdırlar.

Drummix plentlerde filtre yerine sulu siklonlar kullanılabildiği gibi filtre üniteleri de yer almaktadır. Sistemde elek, agrega ve filler elevatörü yer almaz, buna bağlı olarak elek altı silo tartım grubu da bu plentlerde bulunmaz.

Üretim mekanik stabilizasyon plentlerindeki gibi süreklidir. Bitüm ve agrega drayer içinde karışan ürün tiplerimiz bulunduğu gibi müşteri talepleri doğrultusunda sisteme mikser ilave edilip karışımın mikserde yapıldığı tipte üretimimiz de bulunmaktadır.

Standart tiplerimizde sıcak silo bulunmamaktadır Fakat opsiyonel olarak sıcak silo sisteme ilave edilmektedir.

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ